Natječaj za stipendiju

Župa Bezgrešnog začeća BDM (Župni Caritas), Zagreb, Malešnica – Oranice donijela je odluku o raspisivanju natječaja za dodjelu studentskih stipendija u akademskoj godini 2017./2018.  Natječaj je otvoren od 13. do 27. studenoga 2017. godine, a na njega se mogu javiti studenti koji zadovoljavaju propisane uvjete.

ZAGREBAČKA NADBISKUPIJA

CARITAS ŽUPE BEZGREŠNOG ZAČEĆA BDM

A. T. Mimare 67

HR-10090 Zagreb – Susedgrad

raspisuje

NATJEČAJ

za dodjelu stipendija studentima s područja gore navedene Župe u akademskoj godini 2017./2018.

Pravo prijave na natječaj imaju studenti:

– državljani Republike Hrvatske

– s prebivalištem na području župe Bezgrešnog začeća BDM, Zagreb, Malešnica – Oranice

– redovno upisani na neku visokoškolsku ustanovu u RH

– koji za ovu akademsku godinu već ne primaju stipendiju ili neku drugu novčanu potporu

U prijavi je potrebno priložiti sljedeće dokumente:

– osobno napisana i vlastoručno potpisana molba

– preslika osobne iskaznice

– potvrda obrazovne ustanove o upisu na redovito školovanje u akademskoj godini 2017./2018.

– potvrda obrazovne ustanove o ostvarenom prosjeku ocjena tijekom dosadašnjeg studija za studente viših godina (za 1. god. prosjek ocjena 4. razreda SŠ)

– potvrda Porezne uprave o visini dohotka za sve članove domaćinstva

– potvrda o mjesečnim primanjima zaposlenih članova domaćinstva za razdoblje od 2 (dva) mjeseca koja prethode natječaju

– uvjerenje Zavoda za zapošljavanje za nezaposlene članove domaćinstva