Humanitarni adventski koncert

Dragi naši prijatelji!

Radosno vas pozivamo na naš tradicionalni humanitarni adventski koncert! 🙂 …a time rečeno tradicionalno vam nudimo pjesmu, radost, veselje, druženje i priliku humanitarno djelovati u ovim milosnim danima u iščekivanju Božića!! 😀
Želite li saznati tko je zbor mladih iz istoimene nam župe sa skroz drugog kraja grada i kako se ove godine u cijelu priču uklopilo Međubiskupijsko sjemenište iz Zagreba? Dođite, vidite i poslušajte! 😉
GDJE? Crkva Bezgrešnog začeća Blažene Djevice Marije, Malešnica-Oranice
KADA? 17.12. nakon večernje svete mise koju će u 18:30 sati predvoditi preč. Matija Pavlaković, rektor Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu, dok će misno slavlje animirati zbor sjemeništaraca
ULAZNICA?? Ne brinite, dostupna je u svakom dućanu i u svakom domu jer kakav bi to bio Hilarovski božićni koncert, a da ne pomognemo i uljepšamo Božić onima najpotrebnijima. Za njih smo odlučili prikupiti stvari koje bi im olakšale svakodnevicu, ali i uljepšale ovo blagdansko vrijeme. U te se stvari ubrajaju brašno, šećer, ulje, higijenske potrepštine, igračke, što god smatrate da bi im moglo pomoći… 🙂

VENI VENI EMMANUEL!!

Nakon koncerta slijedi ukusna zakuska i fino toplo kuhano vino! 🙂 ( još jedan razlog da dođete :D)

Veselimo se vašem dolasku! Vidimo se! ♥ 🙂

Zbor mladih Hilarus


 

Ostavite komentar