Nedjelja Božje Riječi

Poštovani župljani,

nedjelja 22. siječnja 2023. je Nedjelja Božje Riječi. Kako bismo je prigodno obilježili, organizirat ćemo čitanje Svetog pisma od završetka župne mise do početka večernje mise. Dakle, započinjemo u 12.15 i završavamo u 18.00.

Čitanje ćemo započeti s psalmima i nastavit ćemo dalje izabranim dijelovima. Sve će vam biti označeno u Svetom Pismu koje će biti postavljeno u crkvi na ambonu. Važno je da dođete u svoj termin, dođete kod čitača koji trenutno čita i tako mu diskretno date do znanja da je njegovo vrijeme završilo i da započinje vaše.

Kada ste u ulozi čitača, uvijek dovršite poglavlje, odnosno čitate do sljedećega naslova.

Pozivamo vas da se prema mogućnostima uključite u čitanje i u još jedno iskustvo čitanja i proživljavanja te promišljanja o Božjoj Riječi. Na to nas je pozvao i papa Franjo u svome proglasu pozivajući nas da u nedjelju ostavimo suvremenu tehnologiju i prionemo uz Sveto pismo. Pronađite svoje vrijeme, dođite i čitajte. 

Poveznica za upis u tablicu je sljedeća: 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JjS7JHR1UfdX1kOBTqQqEj68BZhlHhBLcX2ogfkMWF0/edit?usp=sharing

Pozivamo sve župljane u našu crkvu na slušanje i promišljanje o Božjoj Riječi!

Vaši svećenici

Ostavite komentar