NAJAVE

U nedjelju 18. travnja održat će se s susret s roditeljima ovogodišnjih prvopričesnika. Susret će biti u župnoj crkvi poslije večernje svete mise.
U ponedjeljak 19. travnja održat će se susret s roditeljima ovogodišnjih krizmanika. Susret će biti u župnoj crkvi u 20 sati.
Podjela sv. Potvrde u našoj župi bit će 1. svibnja 2021. godine u 10 sati.

Sveta pričest bit će 9. svibnja 2021. godine u 9.30 sati.

RASPORED SVETIH MISA

PON – PET : 18.30 sati

SUB : 8.00 sati

NED : 8.00, 9.30, 11.00 i 18.30 sati

RASPORED ISPOVIJEDI

Utorak – petak: 18.00 – 18.30 sati

Župni zbor ima probe srijedom i petkom poslije večernje sv. mise. Pozivamo nove pjevače da se priključe župnom zboru.

Zbor mladih Hilarus ima probe utorkom u 20:30 sati, subotom u 18 sati i nedjeljom prije večernje sv. mise. Dobrodošli su svi koji imaju sluha i dobru volju.

Ministranti svoj susret imaju subotom u 15 sati.

Liturgijska zajednica susret ima utorkom poslije večernje sv. mise.

Tamburaši probe imaju subotom u 8:30 sati.

Dječji zbor ima probe subotom u 11 sati.

Obiteljska zajednica ima susret srijedom u 19:30 sati.

Uredovno vrijeme je od utorka do petka od 17:00 do 18:00 sati.

Sveta ispovijed je nedjeljom za vrijeme sv. misa te utorkom i petkom pola sata prije sv.mise. Molimo vas za razumijevanje kada zbog drugih pastoralnih obveza nećemo biti u mogućnosti ispovijedati u navedeno vrijeme.

Molimo one župljane koji nisu kršteni ili nisu primili ostale sakramente kršćanske inicijacije (krštenje, euharistija, potvrda), a žele to, neka se jave u župni ured radi dogovora za pripremu.

Za župnu knjižnicu primamo knjige kršćanske i katoličke tematike.

Čitajte i širite ponuđeni vjerski tisak- Glas Koncila, Mali koncil, Radosnu vijest i naš župni listić!

Comments are closed.